تبلیغات
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد ... - آمریکا و اسرائیل چهارشنبه به ایران حمله می‌کنند!
"Be Happy, But Never Satisfied." ― Bruce Lee
تاریخ : یکشنبه 17 اردیبهشت 1391
نویسنده : جام جم

یک هفته‌نامه اردنی مدعی شد که آمریکا روز ۲۰ اردیبهشت‌ماه با همراهی رژیم صهیونیستی همزمان به ایران و سوریه حمله می‌کند.

به گزارش مشرق، هفته‌نامه اردنی «الحیات» به نقل از آنچه «منابع سرّی و ویژه خود» خواند، مدعی شد که آمریکا طرح جدیدی را به همراهی رژیم صهیونیستی برای حمله به ایران در روز ۹ ماه می (۲۰ اردیبهشت‌ماه جاری) در دست اجرا دارد که این حمله شامل صدها حمله موشکی به مراکز حساس و حیاتی ایران است.

این گزارش در ادامه ادعاهای خود با ذکر جزئیات مفصل از آمادگی نیروهای آمریکایی در منطقه به ‌ویژه در کشور افغانستان نوشته است که تلاش‌های آمریکا برای انجام این حمله ضربتی، از هفته‌ها پیش آغاز شده و با سفر اخیر «باراک اوباما» رئیس‌جمهور آمریکا به افغانستان که غیرمنتظره انجام گرفت، تکمیل شده و به پایان رسید.

هم‌اکنون بیش از ۱۲۰ هزار نظامی از نیروهای ناتو به همراه بیش از ۶۸ هزار نظامی آمریکایی در افغانستان حضور دارند.

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که پیش از این نیز بارها تاریخ‌های مختلفی از سوی مقامات آمریکایی و اسرائیلی برای حمله به ایران مطرح شده بود که بعد مشخص شد هدف از آن تنها اِعمال جنگ روانی برای پیشبرد اهداف خاص بویژه در مقطع مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب بوده است.

به نظر می‌رسد اکنون غرب با در نظر گرفتن این احتمال که در مذاکرات آتی با گروه ۱+۵ در بغداد، جمهوری اسلامی ایران دست برتر و دست پُرتر را خواهد داشت به فکر درج این قبیل خبرها در رسانه‌های دست چندم کشورهای عرب وابسته به آمریکا و رژیم صهیونیستی افتاده است.

الحیات در ادامه گزارش مضحک خود می‌افزاید: آمریکا در صدد است به بهانه حمایت از اعراب در قبال تحرکات ایران در مورد جزایر سه‌گانه، جنگنده بمب‌افکن‌های خود را در خلیج فارس مستقر کرده و بنا بر اعلام این منابع ویژه و آگاه، این حمله شامل سوریه نیز خواهد بود و این کشور نیز از طریق سرزمین‌های اشغالی یا آسمان دریای مدیترانه هدف حمله قرار خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد اردنی‌ها که تلاش زیادی برای پیوستن به شورای همکاری خلیج فارس نیز دارند قصد دارند با پیوند دادن این خبرها به جنجال‌آفرینی‌های اخیر شیوخ عرب حاشیه خلیج فارس بر سر موضوع حاکمیت جزایر سه‌گانه ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک، برای خود نیز در این میان، جایگاهی دست و پا کنند.

این گزارش البته در ادامه و برای خالی نبودن عریضه، با اشاره به اینکه ایران قطعاً در مقابل حملات احتمالی آرام نخواهد نشست، نوشت: منطقه در آستانه آتشفشان قرار دارد!

 

نظر ما:

اینجاست که شاعر شعر نو می‌فرماید: آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

امّا از شوخی که بگذریم، چرا یه کارایی می‌تونه بکنه، درسته که موفّق نمی‌شه ولی به ما هم خیلی آسیب می‌رسه. قابل انکار هم نیست. مثل قضایای فتنه 88. درسته که موفّق نشدن ولی ما هم کم آسیب ندیدیم.

این جنگ قراره بیفته. یعنی باید بیفته. چرا؟! به خاطر پیش‌گویی‌های نوستراداموس یهودی، که البته من این پیش‌گویی‌ها رو وصیّت اسم می‌ذارم. همونطور که یهودی‌ها و در کل صهیونیست‌ها تا حالا به وصیّت‌های نوسترا عمل کردن(11 سپتامبر)، مطمئنّا به این مورد آخر هم عمل خواهند کرد. امّا 20 اردیبهشت؟!!!!!!!!!!!!!!!!! فکر نکنم موقع مناسبی باشه. مخصوصا برای رژیم صهیونیستی. رژیم صهیونیستی خیلی وقته که می‌خواد به کشور ما حمله کنه امّا یکسری موانعی رو سر راهش داره که اوّل باید اینا رو برداره، بعد برسه به خود ایران. یکی از این موانع، هلال مقاومته. یعنی کشورهای فلسطین، لبنان و سوریّه. تو فلسطین که تا حالا نتونستن هیچ غلطی بکنن. لبنان رو هم که خواستن بیارن پایین، دست از پا درازتر برگشتن تو سوراخ موششون. شایان ذکره که همین الان تو رژیم صهیونیستی از ترس موشک‌های ایران دارن واسه خودشون ساختمانی می‌سازن که به پیشرفته‌ترین تجهیزات ضد موشکی مجهزّه. امّا می‌تونن همه جاهای حساسشون رو ضد موشک بکنن؟!!!!!!!!!!! بگذریم. چند وقته هم که همچون مورچه‌ای که از فیلی آویزان باشدی، از سوریّه آویزان شده‌اند تا حکومت رو بیارن پایین، ولی مثل پروژه‌های قبلیشون ناموفق بوده. با در نظر گرفتن اینا ........... پروژه‌ی حمله به ایران خودکشی به معنای واقعیه. یعنی همون اخطارهای سیاستمدارهای آمریکایی به اسرائیل، در مورد حمله به ایران. که تو پست‌های قبلیمون هم در این مورد مطلب گذاشتیم.

امّا خبر بد اینه که این جنگ برای حفظ آبروی نوستراداموس حتما اتّفاق خواهد افتاد. امّا زمانشو دیگه خدا می‌دونه و اون تخم سگ‌ها.

ناگفته نماند که خود همینا اعتراف کردن که اگه جنگ با ایران صورت بگیره، در عرض 48 ساعت ابتدایی جنگ 4 میلیون یهودی آواره خواهند شد. خنده‌داره. اونایی که تو جنگ لبنان شکست خوردن، اونم به خاطر حمایت‌های غیر مستقیم و سطحی ما، اومدن می‌خوان مستقیما با ما وارد جنگ بشن. امّا بازم .........

هیییییییییییییی بگذریم. خدا شفاشون بده.

موضوعات مرتبط: اخبار , نظامی , طنزیجات ,
آخرین مطالب

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید