تبلیغات
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد ... - فیلترشکن؛ صد در صد تضمینی
"Be Happy, But Never Satisfied." ― Bruce Lee
تاریخ : سه شنبه 19 اردیبهشت 1391
نویسنده : جام جم

امروز می خواهیم چند تا فیلتر‌شکن برای شما معرفی کنیم این فیلتر‌شکن‌ها صد در صد کار می‌کنند و تضمینی و کاملا رجیستری شده است و شما می‌توانید بدون هیچگونه شک و تردیدی استفاده کنید البته همیشه در نظر داشته باشید که این روزها فیلترشکن‌های تقلبی و نوظهور زیادی وجود دارد که بسیار مخرب هستند و سیستم شما رو به هم می‌ریزند و به هدفی هم که دارید نمی‌رسید و بجای اینکه فیلترشکنی بکنند بین انسان و خدایش فیلتر درست می‌کنند.


از این فیلتر‌شکن‌ها که وارد دنیای انسان‌ها شده‌اند می‌توان به تعصب غیرصحیح، تقلید کورکورانه، پیروی کردن از اکثریت، مدگرایی، پیروی کردن از عادات زشت اجتماعی و غیره اشاره نمود.

وقتی انسان مرتکب گناه می‌شود به مرور و تکرار گناه‌ها او را از خدا دورتر می‌کند و کم کم گناهان فیلترهایی می‌شوند که مانع ارتباط انسان با خدای خودش می‌‌گردند در این نوشته قصد داریم فیلتر‌شکن‌هایی رو معرفی کنیم که با استفاده از آنها هیچ فیلتری نمی‌تواند مانع شما شود.

1. نماز: بهترین فیلتر‌شکن دنیا که خود خدا هم زیر این فیلتر‌شکن را امضا و مهر کرده خصوصیت مهم این فیلتر‌شکن این است که مانع می‌شود انسان با گناه کردن فیلترهایی رو بین خودش و خداش ایجاد کند ... اگه باور ندارید این آیه رو بخوانید « ان الصلاه تنهی عن فحشا و المنکر عنکبوت/44 »

2. قرآن: لنگه نداره همه کسانی که متخصص هستند از این فیلتر‌شکن بی‌بدیل استفاده می‌کنند و جلوی کلام خدای تبارک و تعالی زانو می‌زنند. برای استفاده از این فیلتر‌شکن آن را بخوانید و بفهمید و به آن عمل کنید.

3. ولایت: این فیلتر‌شکن بسیار قوی عمل می‌کنه برای استفاده از آن باید علاوه بر اعتقاد و محبت اهل بیت علیهم السلام انسان به سلاح عمل هم مجهز باشد و اطاعت‌پذیری از ولایت جزء لا ینفک وجودش باشد.

 


التماس دعا
موضوعات مرتبط: دینی , آموزشی , دانستنی‌ها ,
آخرین مطالب

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید