تبلیغات
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد ... - عرض تسلیت به محضر آقا
"Be Happy, But Never Satisfied." ― Bruce Lee
تاریخ : جمعه 22 اردیبهشت 1391
نویسنده : سیّد مرتضی

از کجا تا کجا؟!

 

اخیراً خواننده‌ی مضحکی با صدای مذخرف‌تر از خودش در یکی از آهنگ‌های خود به امام نقی (ع) و در کنار اون به امام زمان (عج) توهین کرده است. واقعاً می‌خوایم به کجا بریم؟ چرا یه عدّه می‌خوان همین‌جوری تو خواب بمونن؟ آخه اونایی هم که بیدار شدن فقط به فکر خودشون هستن. اونایی که این موهبت بهشون شده که از این خواب بیدار بشن، باید به شکرانه‌ی این نعمت به دیگران هم کمک کنن. امّا به نظر شما مشکل کجاست؟ همه‌ی این قضایا از کجا شروع شد؟

فتنه‌ی 88. ای خدا گندشون بزنه عواملشو که پای خیلیا رو به اینجا باز کرد و دشمنامون رو امیدوار کرد. البته ما از این چیزا نمی‌ترسیم. کسی که حق باشه هیچ ترسی از باطل نداره. ولی بعضی مسائل دیگه غیر قابل تحمّله. وقتی که آقای موسوی (لعنه الله علیه) به عنوان یک کاندید اومدن وسط گود، خیلیا ازش حمایت کردن. بعداً که با حرکات ناشیانه‌اش خودش رو لو داد، به قول شهید بهشتی که می‌گه خدایا شکرت که دشمنامون رو از احمق‌ها قرار دادی. وقتی که این آقا با حرکات ناشیانه‌اش خودش رو لو داد یه عده به اشتباه خودشون پی بردن و دست از حمایتش برداشتن. ولی هیهات که هنوز خیلیا خواب بودن. امّا باز جای شکرش باقیه که با اجرای هر کدوم از سناریوهای دشمن، تعداد افرادی که به اشتباه خودشون پی می‌بردن و میومدن این طرف بیشتر می‌شد.

امّا برگردیم سر اصل مطلب. یکی از سناریوهای دراز مدّت دشمن اینه که، وقتی می‌خوان به کسی یا چیزی که در میان مردم از احترام و تقدّس بالایی برخورداره رو از میان بردارن، مستقیماً بهش حمله نمی‌کنن. آروم آروم از پلّه‌هایی که در راستای همین مورد مقدّس وجود داره شروع می‌کنن و تا آخرش می‌رن. تا اینکه بعد از این همه مسائل شوخی کردن و یا حتی توهین کردن به اون مورد مقدّس براشون عادّی می‌شه. در مورد کشور ما هم دشمن همین سناریو رو به کار برد. در قضایای فتنه 88، خواننده‌ای به نام شاهین نجفی با صدای لولوخورخوره مانندش (البته بنده شخصاً از پشت همین تریبون از جناب لولوخورخوره به خاطر این مثال به‌جا تقاضای پوزش دارم.) اومد و شروع کرد به خواندن اشعاری بی‌سر و ته. در ابتدا توهین‌های این شخص متوجّه رئیس‌جمهور وقت، آقای احمدی‌نژاد بود. با مساعد بودن زمینه ایشون پاشون رو فراتر از این گذاشتند و مقام معظم رهبری رو نشانه گرفتند. با اینکه این همه مدّت از قضایای فتنه 88 می‌گذره، ایشون هنوز هم مثل سگ ولگردی (جناب سگ نیز ایضاً، عرض پوزش) کماکان به پارس کردن ادامه می‌دهد.  اخیرا این خواننده!!!!!! اقدام به مونتاژ آهنگی به نام نقی نموده است، که در آن مستقیما به امام نقی (ع) و امام زمان (عج) توهین می‌شود. خوشبختانه این بار کسان زیادی بودند که نشان دادند امام زمان (عج) تنها نیست و هنوز یارانی در میان مردم دارد. با اینکه این آهنگ هنوز هم در حال پخش شدنه، امّا باعث غروره که بسیاری از این سایتها به علّت اعتراض مردم این آهنگ رو از سایت‌هاشون حذف کرده‌اند.

از کسانی که الان دارن این مطلب رو می‌خونن و خودشون هم به این مورد باور دارند، خواهش می‌کنم فقط به فکر خودشون نباشند. هدف امام حسین (ع) رو فراموش نکنید.

«من برای اقامه امر به معروف و نهی از منکر قیام کردم.»

امام زمان (عج) با یاران اندکش در میدان جنگ ایستاده و ندای « هل من ناصر ینصرنی » سر می‌دهد. بیاین قبل از اینکه دیر بشه و بخوایم در میان توّابین باشیم، به جمع عشّاق یوسف زهرا بریم و در حد توانمون کمکش کنیم.

 

 

لبّیک یا مهدی (عج)

موضوعات مرتبط: اخبار , سیاسی , دینی , موزیک ,
برچسب‌ها: دانلود آهنگ‌های شاهین نجفی , دانلود آهنگ نقی , شاهین نجفی , دانلود آهنگ‌های جدید شاهین نجفی , شاهین نجفی جدید , آلبوم نقی , اهانت به امام نقی ,
آخرین مطالب

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید