تبلیغات
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد ... - اسرار فراماسونی پشت یک دلاری آمریکا
"Be Happy, But Never Satisfied." ― Bruce Lee
تاریخ : جمعه 21 بهمن 1390
نویسنده : سیّد مرتضی

به نام خدا

اسرار فراماسونی پشت یک دلاری

قبلا نیز بیان شد که 9 و 11 از اعداد مقدس ماسونهاست لذا نباید تعجب کرد اگر حادثه برخورد دو هواپیما با برج های دو قلوی تجارت جهانی در روز یازده از ماه نهم اتفاق بیافتاد , و سپس 911 روز بعد از آن ، حادثه بمب گزاری در مادرید به وقوع بپیوندد . طراحان این اتفاقات از سالها پیش و بر مبنای پیشگویی های نوستراداموس کابالیست آن را طراحی نمودند تا به زور هم که شده است پیشگویی اعقاب خود را به تحقق برسانند.

ب: نمادهای ماسونی در پشت 1 دلاری:

1. مُهر بزرگ آمریکا:

قبل از تعطیلی مجلس آمریکا در تاریخ چهارم جولای 1776، کمیته‌ای انتخاب شده بود تا مهری برای این کشور تهیه نمایند. اعضای کمیته 5 نفر بودند که سه نفر از آنها شامل بنیامین فرانکلین، جان آدامز و توماس جفرسون می‌شد که پیش‌نویس بیانیه استقلال آمریکا را تهیه کردند. ایشان افراد اولین کمیته به حساب می‌آمدند. قبل از آن که طرح مهر به تصویب نهایی برسد، دو کمیته دیگر و جمعا 14 نفر و به مدت 6 سال بر روی آن کار کردند. طرح نهایی که در تاریخ 13 ژوئن 1782 مورد تصویب مجلس قرار گرفت، توسط چارلز تامپسون با سمت منشی به مجلس ارائه شد. وی در این طرح پیشنهادات مشاوران و هنرمندان هر سه کمیته را لحاظ کرده بود. نکته جالب در این میان تعلق تقریبا تمامی افراد این کمیته ها به تشکیلات فراماسونری بود لذا بررسی به کار گیری نمادهای گوناگون ماسونی در مهر رسمی ایالات متحده امریکا که به سبب تعدد، باید آنرا مهر ماسونی آمریکا دانست. از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اگر اندکی دقت فرمایید عقاب که نماد پرنده زئوس خدای یونان باستان است در پنجه راست خود شاخه زیتونی شامل 13 برگ و 13 میوه نگه داشته و در پنجه دیگر 13 تیر.
دم عقاب دارای 9 پر است از سویی دیگر هر بال این عقاب 33 پر دارد که قبلا راجع به این اعداد توضیح داده شده است. در منقار عقاب نواری قرار دارد که بر روی آن به زبان لاتین نوشته شده ( EPLURIBUS UNUM ) که به معنی « وحدت از کثرت » است ( اشاره به ایالات متحده ) اما نکته جالب تعداد حروف این جمله بوده که شامل13 حرف است.                    


                   

بر روی سر عقاب 13 ستاره قرار گرفته که در مجموع یک ستاره شش پر (ستاره داوود) را تشکیل می‌دهد که نشان از تعلق آمریکای 227 سال پیش به یهودیان و مارانوس‌ها دارد.

بر سینه عقاب سپری قرار دارد که بر روی آن 13 خط قرمز و سفید ( پرچم آمریکا ) نقش بسته گفتنی است رنگ قرمز و سفید رنگ دو ستون معروف ماسونها یعنی بواز و جاشین بوده است. البته در دلار به جهت سیاه سفید بودن، این رنگها مشخص نیست. دیگر اینکه دلیل مذکور علت و تفکر پشت پرده طراحی پرچم آمریکا نیز محسوب می‌شود. در مهر بزرگ صورت عقاب به سمت پنجه‌ای است که شاخه زیتون ( به عبارتی شاخه درخت غار ) را نگاه داشته است. صورت عقاب در مهر ریاست جمهوری در جهت مخالف یعنی به طرف پنجه‌ای بود که تیرها را نگاه می‌داشت تا این که در سال 1945 « هری ترومن » سی و سومین رییس جمهور آمریکا دستور طراحی مجدد آن را به سمت شاخه زیتون صادر کرد. در واقع ترومن پس از حمله وحشیانه اتمی به ژاپن و به شهر هیروشیما و ناکازاکی در نزدیکی مدار 33 درجه زمین!!! و معرفی کشورش به عنوان ابر قدرت جهان این دستور را داد تا با گرداندن سر عقاب از سمت تیرها ( نماد جنگ ) به سمت شاخه زیتون ( نماد صلح ) چهره کریه و خون خوار آمریکا را اندکی تطهیر کند و در لفافه آغاز نظم نوین جهانی را اعلام نماید. شایان ذکر است سال 1945 سال طلایی ماسونها بود و آنها خود را از پیش برای آن مهیا کرده بودند چرا که اگر سال استقلال امریکا 1776 را از این سال کسر کنیم عدد حاصل یعنی 169 حاصلضرب 13 در خودش می شود.

2. در سمت راست مهر ماسونی دلار و نیز در منتها الیه سمت چپ دلار (داخل بیضی‌های قرمز) 13 میوه قرار گرفته است.

3. در وسط دلار عبارت (IN GOD WE TRUST) به معنی ما به خدا اعتقاد داریم (داخل بیضی آبی رنگ) نوشته شده است که ممکن است ما را قدری سردرگم و دچار پارادوکس گرداند ولی در حقیقت این عبارت برای اولین بار در سال 1957 و در اوج کشمکش های جنگ سرد با شوروی بر روی دلار نقش بست. چرا که شوروی عملا کمونیسم و بی‌دینی را ترویج می‌نمود و آمریکا برای جلب نظر کشور‌های مسیحی و عموما دین‌مدار دست به این اقدام زد. جالب اینجاست به محض پایان یافتن جنگ سرد طرحی برای حذف این عبارت از پشت دلار به کنگره رفت که به جهت فشار افکار عمومی تصویب نشد ولی ماسونها که در نهان هیچ گونه سنخیتی بین خود و خدا نمی‌دیدند ، در یک اقدام شیطنت آمیز در ماه مارس سال 2007 با حذف این عبارت (IN GOD WE TRUST) از سکه های یک دلاری یادبود جرج واشینگتن، اندکی از افکار شوم و دین‌ستیزانه خود را آشکار نمودند که در نهایت مجبور به عذر خواهی از مردم آمریکا شدند. سوای تمامی دلایل مذکور چه دلیلی دارد که یک کشور بر روی اسکناس خود عبارت ما به خدا اعتقاد داریم را قرار دهد مگر دیگر کشورها که چنین کاری نکرده‌اند به خدا اعتقاد ندارند؟! در واقع می‌بایست این اقدام سردمداران آمریکایی را نوعی وانمود سازی دانست. شبیه فرد دروغ گویی که تکه کلامش « من از دروغ بدم می آید » است.

4. مُهر اعظم ایالات متحده آمریکا:

این مهر به شکل کنونی آن در زمان رزولت بر روی دلار قرار گرفت شما می توانید آنرا درسمت چپ دلار مشاهده فرمایید همانگونه که مستحضر هستید تصویر هرمی نامأنوس به چشم می خورد که نماد هرم خئوپوس مقبره فرعون و نشان عالی انجمن های فراماسونری است.

این هرم از 13 ردیف سنگ چین تشکیل شده است و در مجموع 72 خشت دارد که اشاره دارد به 72 نیرو یا نام خدای کابالیستها.  که البته کاربرد آن در موارد دیگری نیز دیده شده است مانند تعداد نفر های عضو در حلقه « صاحب دلان »

بر روی این هرم به لاتین عبارت 13 حرفی «ANNUIT COEPTIS  » به معنی خدا همیشه یاور ماست ، نقش بسته است که به گونه ای دیگر همان عبارت « IN GOD WE TRUST » است.

البته عده ای از زبان شناسان غربی آنرا « announcing conception » به معنی « آشکار کردن رشد مخفی »  معنی نموده اند چراکه « conception » در زبان انگلیسی « لقاح تخم و شروع رشد جنین » معنی می دهد که مفهوما به معنای آشکار کردن فعالیتهای شبکه مخفی فراماسونری در نظم نوین جهانی است.

در زیر این هرم عبارت « NOVUS ORDO SECLORUM » به زبان لاتین نوشته شده است. که به معنای «NEW WORLD ORDER  » یعنی « نظم نوین جهانی » یا « حکم جدید برای جهان » است که شما بارها آنرا در سخنرانی های سردمداران آمریکا علی الخصوص بوش پدر و پسر و اوباما شنیده اید. برخی نیز این عبارت لاتین را « new order of the secular » به معنی « نظم جدید سکولاریسم » معنی نموده اند.

مجموع برگها و میوه های موجود در پشت دلار 72 عدد است که همانگونه که توضیح داده شد نشان از نفوذ کابالیستهای یهودی در آمریکاست. پشت هرم بیابانی لم یزرع قرار دارد و جلوی آن گیاهانی روییده است . منظور از بیابان آشوب در اروپا و جنگ های متوالی است که ماسونهای آمریکا به امید تاسیس حکومت جهانی ِ ماسونی ـ یهودی خویش خود را از آن بیرون کشیده و اولین کشور ماسونی جهان را تاسیس نمودند.

شاید برایتان تعجب آور باشد که چرا این هرم شکلی نامانوس داشته و راس آن جدا ودر وسط آن چشمی نورانی قرار دارد. این چشم نماد « RA » از خدایان مصر باستان است که در پاگانیسم یونانی چشم لوسیفر یا همان چشم شیطان است ، یونانیان آنرا ستاره صبح می‌دانستند و همواره آن را به صورت درخشان ترسیم می نمودند.
با اینکه شاید اندکی از موضوع اصلی فاصله بگیریم ولیکن ذکر حدیثی از امیر المومنین در پاسخ به شخصی که از وی در مورد دجال پرسیده است را مفید می‌دانم. ایشان در پاسخ به این شخص می فرمایند:

عینه الیمنى ممسوحه والأخرى فی جبهته توضیء كانها كوكب الصبح (چشم راست ندارد و چشم چپش در وسط پیشانی‌اش قرار گرفته نور می دهد گویا ستاره صبح است).

راستش انسان از این همه شباهت به شگفت می آید چرا که اگر تصویر را زوم کنید از شکل ابرو و گوشه چشم روی هرم متوجه خواهید شد که این چشم ، چشم چپ است و از سوی دیگر نورانی بودن آن و نیز اینکه لوسیفر را در اسطوره شناسی یونانی ستاره صبح می دانند انسان را حیرت زده می‌کند.

چشم لوسیفر بر همه جهان نظارت داشته و هنگامی که نظم نوین جهانی به ثمر برسد ( تخریب مسجد الاقصی و ساخت معبد سلیمان و حکومت علنی ماسونی ـ یهودی بر جهان) قسمت فوقانی هرم به بدنه آن خواهد چسبید. اگر اندکی دقت فرمایید متوجه الگوی استفاده از چشم چپ در این مورد نیز خواهید شد در واقع گروه فرانکلین میخواستند که مهر منعکس کننده مشیت الهی باشد و در این راستا بلاتکلیفی اسباط اسرائیلی را به نمایش بگذارد. یعنی تا روزی که دوباره یهودیان به معبد سلیمان باز نگردند این هرم ناتمام خواهد ماند.
موضوعات مرتبط: آموزشی , تاریخی , جالبیّات , دانستنی‌ها , دینی , سیاسی , مقالات ,
آخرین مطالب

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید