تبلیغات
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد ... - عضو جدا شده منافقین از ارتباط این گروهک با رژیم‌ صهیونیستی و سعودی‌ها پرده برداشت.
"Be Happy, But Never Satisfied." ― Bruce Lee
تاریخ : یکشنبه 24 اردیبهشت 1391
نویسنده : جام جم

«مریم سنجابی» یکی از اعضای جدا شده گروهک تروریستی منافقین در مصاحبه با یك رسانه عراقی ضمن پرده برداشتن از ارتباط این گروهک با رژیم صهیونیستی و سعودی‌ها جزئیات بیشتری از ماهیت این گروهك را تشریح کرد.

وی گفت: شواهد و قرائنی درباره همکاری و رابطه میان سازمان (گروهک تروریستی منافقین) و  آل سعود وجود دارد و این گروهك فعالیت گسترده‌ای در اردن دارد.


وی افزود: گروهک تروریستی منافقین از عربستان و رژیم صهیونیستی پول می‌گیرد و در کشتار مردم عراق دست داشته است. سازمان همچنین به طور جدی و فراوان در اردن  فعالیت می‌کند و به ویژه با نمایندگان پارلمانی آن ارتباط قوی دارد.

سنجابی از اعضای گروهک منافقین در لیبرتی خواست که عاقل باشند و از تصمیم دولت عراق و سازمان ملل برای اسکان در کشور دیگر استفاده کنند.

وی همچنین از کشورهای اروپایی خواست که به اعضای این سازمان حق پناهندگی بدهند، زیرا آنها همانند زندانیان در اردوگاه اشرف زندگی می‌کنند.

وی درباره آینده گروهک منافقین گفت: روشن است که سازمان دیگر نمی‌تواند در عراق باقی بماند و انتقال به لیبرتی فرصتی را برای فرار بسیاری از اعضاء ایجاد کرده است.

سنجابی بیان کرد: اگر اعضای سازمان آزادی عمل داشتند و فشاری از سوی سازمان علیه آنها وجود نداشت دو سوم از اعضای سازمان آن را ترک و به اروپا یا ایران می‌رفتند تا زندگی شخصی خود را ادامه دهند.

گفتنی است، مریم سنجابی یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین بود که در فروردین 1390 از این گروهک جدا گردید. این عضو سابق پس از ورود ارتش عراق به اردوگاه اشرف از این  اردوگاه فرار و خود را تسلیم نیروهای عراقی کرد.
موضوعات مرتبط: اخبار , سیاسی , بیوگرافی ,
آخرین مطالب

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید