تبلیغات
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد ... - بررسی حکم ارتداد شاهین نجفی در VOA
"Be Happy, But Never Satisfied." ― Bruce Lee
تاریخ : یکشنبه 24 اردیبهشت 1391
نویسنده : جام جم

متأسفانه کارشناسان رسانه دولتی آمریکا که از ساده‌ترین و کمترین آگاهی در مسائل عقیدتی و دینی بی‌بهره هستند، به راحتی در چنین مواردی اظهار نظر می‌کنند.

به گزارش جام نیوز، تلویزیون دولتی «صدای آمریکا(VOA) » برنامه «تفسیرخبر» جمعه 22 اردیبهشت (May.11)  را به موضوع هتاکی «شاهین نجفی» خواننده رپ، به ساحت ملکوتی امام دهم شیعیان (ع) اختصاص داد. دست‌اندرکاران برنامه یادشده علیرغم آگاهی از خشم و تأثر شدید مردم ایران از این اقدام توهین‌آمیز، در راستای حرمت‌شکنی مقدسات که یکی از سیاست‌های اصلی صدای آمریکاست، ترانه سخیف شاهین نجفی را باز پخش کردند و تصاویر وقیحانه پوستر آلبوم جدید او را به نمایش گذاشتند.

جالب اینکه «بیژن فرهودی» مجری شبکه، هنگام اعلام خبر صدور حکم ارتداد برای شاهین نجفی، اتهام وی را توهین به امام علی النقی (ع) امام «چهارم» [!] شیعیان عنوان کرد.

«محمد سهیمی» استاد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و کارشناس این برنامه نیز در حالی که خود را یک مسلمان معتقد می‌خواند، اشتباه مضحک مجری برنامه را تکمیل کرد و گفت: «من خودم یک مسلمان معتقد هستم و در آهنگی که آقای شاهین نجفی خواندند، هیچ توهینی به امام علی النقی (ع) امام «یازدهم» [!] شیعیان ندیدم. دلیل اصلی حملاتی که علیه او می‌شود، انتقادهایی است که به حکومت می‌کند!!!»

متأسفانه کارشناسان رسانه دولتی آمریکا که از ساده‌ترین و کمترین آگاهی در مسائل عقیدتی و دینی بی‌بهره هستند، به راحتی در چنین مواردی اظهار نظر می‌کنند.

همچنین «علیرضا نوری‌زاده» مهمان ثابت این برنامه که ید طولایی در اینگونه اظهارات دارد، با «سیاسی» خواندن واکنش‌ها نسبت به حرمت‌شکنی رپ‌خوان بی‌شرم، سعی کرد ترانه سخیف او را با این جمله توجیه کند: «شاهین نجفی اهانتی به امام علی النقی (ع) نکرده است. از آنجا که حکومت جمهوری اسلامی امام دوازدهم (عج) را مصادره کرده، او از امام علی النقی (ع) مدد می‌جوید!!!»
موضوعات مرتبط: اخبار , دینی , سیاسی , طنزیجات , موزیک ,
آخرین مطالب

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید