تبلیغات
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد ... - سرپوش مهدی خزعلی بر توهین شاهین نجفی
"Be Happy, But Never Satisfied." ― Bruce Lee
تاریخ : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1391
نویسنده : سیّد مرتضی

سرپوش مهدی خزعلی بر توهین شاهین نجفی

 

شاهین نجفی ادعای مهدی خزعلی را در مصاحبه با رادیو فردا صراحتا رد نموده و اعتراف می‌کند که کاملا آگاهانه یکی از معصومین (علیهم السلام) را مورد تمسخر و توهین قرار می‌دهد و مهر تاییدی می‌زند بر رواج توهین به ائمه در فضای اینترنتی و ...

مهدی خزعلی که خود را نماینده قشر مذهبی و دینمدار اپوزوسیون می‌داند و به گونه‌ای وانمود می‌کند که برخلاف برخی از هم‌مسلکان خود همچنان دغدغه دین دارد و در همین راستا در آخرین مطلب وبلاگ شخصی‌اش، مطلبی در رابطه با ترانه جنجالی شاهین نجفی نوشته است.

هرچند مهدی خزعلی تیتر «نقدی بر ترانه موهن شاهین نجفی!» را برای یادداشت خود برگزیده است اما محتوای یادداشت هیچ شباهتی به صراحت تیتر ذکر شده ندارد.

خزعلی در ابتدای مقاله جمله‌ای از امام خمینی می‌آورد و می‌گوید: «جمله‌ای از امام (ره) سال‌ها زینت‌بخش همه نشریات من بود، آن را به خط خوش بر تارک نشریه می‌نوشتم، جمله این بود»: کارهایتان طوری نباشد که وقتی عرضه شد بر امام زمان (سلام الله علیه) آزرده شود و پیش ملائکه الله قدری سرافکنده شود که اینها - دوستان من - بر خلاف مقاصد خدا عمل می‌کنند!»

خزعلی که خوب می‌داند چه نتیجه‌ای می‌خواهد از یادداشت خود به بهانه ترانه شاهین نجفی بگیرد، تمام بار مسئولیت را بر دوش نظام مقدس جمهوری می‌اندازد و با ذکر خاطره‌ای از دوران بازداشت‌اش، نظام جمهوری اسلامی را مقصر انتشار این ترانه می‌داند و صراحتا می‌گوید رفتار جمهوری اسلامی باعث توهین مردم به ائمه شده است.

او در حالی چنین موضعی گرفته است که انتشار آهنگ شاهین نجفی اولین آهنگ موهن از جانب یک ایرانی به مقدسات شیعه بوده است و به همین دلیل خشم ایرانیان را برآشفته است. اما بهتر بود خزعلی با ذکر نمونه، موارد مشابهی را نیز یادآور می‌شد که همراه با توهین یک ایرانی به مقدسات باشد.

اما نیاز است به خزعلی که خود را همچنان تابع و مطیع امام خمینی (ره) می‌داند، یادآوری کنیم حکم ارتداد سلمان رشدی از جانب همان امامی صادر شد که شما جمله‌های قصار ایشان را در ابتدای نشریاتتان می‌نگاشتید!!! موضع امام خمینی (ره) در قبال توهین به ائمه (علیهم السلام) کامل روشن است و ایشان هیچگاه توهین به مقدسات را نمی‌پذیرفتند.

خزعلی در قسمت پایانی مقاله‌اش مدعی می‌شود این جوان نا‌آگاهانه دست به چنین کاری زده و می‌گوید: «آری این جوان ناآگاه است و به هزار دلیل از جاده ادب خارج شده است.»

اما شاهین نجفی ادعای مهدی خزعلی را در مصاحبه با رادیو فردا صراحتا رد نموده و اعتراف می‌کند که کاملا آگاهانه یکی از معصومین (علیهم السلام) را مورد تمسخر و توهین قرار می‌دهد و مهر تاییدی می‌زند بر رواج توهین به ائمه در فضای اینترنتی و ... 

البته از افرادی چون مهدی خزعلی توقعی بیش از این نمی‌رود اما توصیه می‌کنیم بهانه‌ای بهتر برای هدف قرار دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی در نظر بگیرد که حداقل چهره ریاکارانه او در قبال مذهب و دین خدشه‌دار نشود!!!
موضوعات مرتبط: اخبار , دینی , سیاسی , طنزیجات , موزیک ,
آخرین مطالب

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید