تبلیغات
عاقبت خاک گل کوزه گران خواهیم شد ... - «كلاه قرمزی و بچه ننه»
"Be Happy, But Never Satisfied." ― Bruce Lee
تاریخ : سه شنبه 2 خرداد 1391
نویسنده : سیّد مرتضی

«كلاه قرمزی و بچه ننه» اكران را متحول می‌كند:

اكران فیلم سینمایی «كلاه قرمزی و بچه ننه» قادر به ایجاد تحولی مثبت در چرخه اقتصادی سینماهای كشور خواهد بود.

 

علی سرتیپی، تهیه كننده سینما در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران، گفت: ‌در ماه‌های فروردین و اردیبهشت سینما‌ها به شدت با افت مخاطب روبرو بودند كه این موضوع به كیفیت خود فیلم‌ها نیز باز می‌گردد.

وی افزود: ذائقه تماشاگر نیز به مرور زمان تغییر پیدا كرده و بدنبال این تغییرات، گرانی فیلم‌‌های سینمایی و همچنین وضعیت سالن‌ها و در نهایت اتفاقاتی كه در ایام نوروز برای فیلم‌ها رخ داد باعث شد كه ما ریزش شدید مخاطب داشته باشیم.

این تهیه كننده سینما به اهمیت فیلم‌های روی پرده اشاره كرد و گفت: به اعتقاد من بزرگترین مسئله خود فیلم‌ها هستند به طور مثال اگر ما فیلم سینمایی «كلاه قرمزی و بچه ننه» را اكران كنیم، مطمئن هستم تحولی عظیم در عرصه سینما بوجود می‌آید.

تهیه كننده فیلم سینمایی «جیب‌بر خیابان جنوبی» نیز درخصوص شایعاتی مبنی بر توقف تولید این فیلم به دلیل عدم حضور «مصطفی زمانی» در این پروژه گفت: چندین عامل باعث توقف موقت این پروژه شد، گرچه 80 درصد از فیلمبرداری این پروژه صورت گرفته بود و ما چیزی حدود 62 جلسه فیلمبرداری انجام داده بودیم، اما در نهایت دو بازیگر اصلی این پروژه برای مدتی از گروه جدا شدند.«نورا هاشمی» به دلیل استفاده از لنز‌های مختلف برای بازی در این پروژه چشمش آسیب دید و برای 10 روز نتوانست جلوی دوربین حاضر شود.

سرتیپی ادامه داد: «مصطفی زمانی» نیز از قبل برای بازی در پروژه «برلین -7» قرار داد بسته بود كه با من نیز در این خصوص هماهنگ كرده بود و در نتیجه مجموع این عوامل دست به دست هم داد تا این فیلم متوقف شود.

وی اظهار داشت: با بازگشت «مصطفی زمانی» به ایران و مهیا شدن شرایط برای ادامه ساخت فیلمبرداری فیلم سینمایی «جیب‌بر خیابان جنوبی»‌ طی 10 روز آینده آغاز می‌شود.

تهیه كننده فیلم سینمایی «دیشب باباتو دیدم آیدا» ادامه داد: تنها مخاطبان هستند كه می‌توانند به صنعت سینما كمك كنند و از آنها می‌خواهم كه در این شرایط بحرانی كه برخی سینما‌های ما در آستانه ورشكستگی هستند و سینما را تنها نگذارند.
موضوعات مرتبط: اخبار , جالبیّات , سینما ,
آخرین مطالب

قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

purchase vpn

بازی اندروید